zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Centrum města

Charakteristickým znakem květinové výsadby center měst jsou jednoleté záhony: menší prostor k dispozici, ale skutečná potřeba zeleně a barevných květů.


Centrum města je často silně vytíženo. Na několika málo čtverečních kilometrech je koncentrováno mnoho lidí i mnoho staveb. A proto je častým úkolem realizátorů veřejných prostranství upravit i tuto část města s atraktivní zelení.


Verver Export má celou řadu cibulovinových směsí, které jsou velmi vhodné pro použití v centru města. Z naší nabídky si můžete vybrat jak sady pro osázení záhonů na náměstích, v parcích a na kruhových objezdech, ale i sady pro květinové nádoby, což vám nabízí možnost přemístit tuto výsadbu, kdykoliv si to přejete. Odhalte četné možností využití květinových cibulek v centru města!


Řady
Výběrem a vysazením jednotlivých odrůd v centru města si můžete vytvořit vlastní sestavu cibulových květin. Nicméně, naše řady vás mohou inspirovat ve vašem výběru. Následující řady jsou vám doporučeny odborníky Verver Export:


Směsi pro ruční sázení (Podzim / Léto)
Sady do květináčů - Happies (Podzim)

Letní sady - Tram d'Été (Léto)

Robustní sady – Tram Robuste (Podzim / Léto)

Předpěstované cibuloviny (Léto)

Osázené květináče (Podzim)
Jednotlivé odrůdy (Podzim / Léto)

 

Doporučení

Vzhledem k tomu, že jsou záhony v centrech měst často sázeny intenzivně, je důležité, aby zemina byla pravidelně obnovována (záleží také na střídání plodin). Tímto způsobem se vyhnete zániku cibulek v důsledku nemoci půdy. Obecně je dostačující obnovit horní vrstvu (20 až 25 cm).

Naše cibulové květiny jsou odolné vůči vysokým teplotám, ale v případě extrémního sucha musí být, stejně jako všechny ostatní rostliny, zality. Pravidelné přihnojování hnojivem NPK (dusík-fosfor-draslík) v polovině července umožní všem cibulím i všem dalším rostlinám zachovat svou vitalitu až do konce léta.

Máte dotaz? Kontaktujte Verver Export.
Napište nám Verver Export