zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Směsi & jednotlivé podzimní odrůdy

Jarní kvetoucí cibuloviny

Jarní kvetoucí cibuloviny Vám umožní rozzářit určenou plochu barvami od ledna do července. Široká škála tvarů, velikostí a barev může zatraktivnit například ulice či parky.

VERVER EXPORT je specialista na kvetoucí cibuloviny pro veřejná prostranství. Není proto problém vybrat vždy tu nejlepší variantu na míru podle detailní specifikace v našem katalogu.

- Rozsáhlá nabídka odrůd a kultivarů
- Všechny představitelné barvy
- Největší kalibr & vynikající kvalita
- Pravidelně nový sortiment

Směsi pro ruční sázení

Vaším hlavním úkolem, ať už jste projektant nebo realizátor, je přinést barvy do veřejné zeleně. A se směsmi květinových cibulí Verver Export sklidíte úspěch jako skvělý malíř se svým zdařilým dílem!

Chcete-li vytvořit ideální kompozici, nebo jinými slovy namalovat krásný obraz, musíte projevit cit pro detaily. Tyto detaily se ukrývají ve vizuálních hlediscích jako je prostředí (budovy nebo zeleň) a vegetace (keře nebo jiné brzy kvetoucí rostliny) v blízkosti plánované výsadby. Ale pro výběr jsou také důležité detaily z oblasti více hmatatelné skutečnosti, jako je doba květu, výška, rozmanitosti tvarů, apod.

Jakmile vaše vize dostane konkrétní podobu, katalog Verver Export Vám nabídne více než 140 připravených směsí, které se mohou shodovat s vaším konceptem. Vše z naší nabídky bylo testováno v praxi!