zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Směsi pro ruční sázení

Co neznám, to nechci?

Heslo „co neznám, to nechci“ se v žádném případě netýká směsí druhů cibulovin společnosti Verver Export. Mnoho našich zákazníků vyzkouší každoročně nové kompozice z katalogu, protože vědí, že to je ten rozhodující rozdíl v měnícím se osevu.

V letošním létě jsme například pozorovali skvělý start směsi „Amazing Angélique“© v katalogu na rok 2019. Již mnoho tvůrců veřejné zeleně projevilo zájem o tuto teplou směs, které vévodí tulipán „Orange Angélique“, který ještě nelze objednávat jednotlivě.

Jarní záhonky budou zajímavější, jestliže se směs oživí výjimečnými vlastnostmi tulipánu. Dobrým příkladem je směs „Prima Ille-et-Vilaine“©, ve které hraje důležitou roli tulipán „Silverstream“. Tento tulipán je totiž velmi variabilní – od téměř plně červené až k zcela bílé s mnoha variantami mezi tím s krásnými pruhovanými okvětními lístky. Směs působí díky množství bílých květů svěže, a i proto je tento tulipán velmi ceněný. Je to skvělá volba pro místa, kde dochází k částečnému filtrování světla například kvůli holým stromům a keřům.

Klikněte sem '"Tajemství“ směsi společnosti Verver Export'