zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

O nás

Verver Export – specialista na květinové cibule, keře a jiné rostliny pro veřejné plochy

 

Cíl

Firma Verver Export plánuje, vytváří a dodává pečlivě sestavené koncepty květinových cibulí, často v kombinaci s jednoletými nebo víceletými rostlinami pro zkrášlení veřejných ploch.

 

Hlavní aktivity

Firma Verver Export je exportní společností. Prodáváme květinové cibule a koncepty rostlin všem profesionálům, kteří se zabývají veřejnými plochami. Dodáváme nejenom produkty, ale radíme našim zákazníkům ohledně technických detailů co se týká půdy, klimatu, přípravy a výsadby. Nabízíme Vám vhodné koncepty pro Vaši specifickou výsadbu, aby rostliny kvetly co nejdéle a byly krásnou ozdobou.

Moto

Naším motem je obohacení a zkrášlení našeho okolí pomocí našich produktů, konceptů rostlin a znalostí veřejných ploch. Naší firemní strategií je stát se lídrem na trhu dodávek květinových cibulí a konceptů rostlin pro veřejné plochy v Evropě a tuto pozici si udržet.

Filozofie

Filozofií projektů společnosti Verver Export je zkrášlení a zlepšení životního prostředí pomocí produktů, znalostí a řešení veřejných ploch. Společně s kolegy správy a produkce v nizozemském Heerhugowaard a prodejci a externími prodejními zástupci nabízíme komunitu, kde jsou v centru dění cíle společnosti Verver Export, které označujeme jako „Verver Experience“.

Cílová skupina

Společnost Verver Export se zaměřuje na města, obce, bytová družstva, parky, zemědělské podniky, golfové kluby, nemocnice, zoologické zahrady, volnočasové parky, předkladatele projektů, wellnes centra, zahradnictví a krajinné architekty. Krátce na ty, kdo se zabývají přípravou a formováním veřejných zelených ploch.

Sídlo firmy

Společnost Verver Export sídlí od dubna 2017 v oblasti skleníků Alton na adrese Hasselaarsweg 30 v Heerhugowaard. Budova je zhruba 100 x 100 m (10.000 m²) velká skleníková konstrukce, z které se přibližně 60 % využívá k pěstování a výsadbě (hrnkových) květin. Zbývající část se využívá ke skladování, zpracování, přípravě a prodeji. Společnost Verver Export se snaží o provoz s minimálními emisemi a proto vysazuje pomocí nejnovějších technik, provádí opatření pro úsporu energie a vyrábí vlastní energii.

Firemní historie

Společnost Verver Export založil v roce 1957 Nicolaas Verver v nizozemském Heiloo s orientací na tradiční export květinových cibulí obchodníkům s řezanými květinami ve Velké Británii. Zpočátku se jednalo o rodinnou firmu, kterou vedl Nicolaas Verver společně se svou manželkou Corrie. V roce 1988 posílil tým jejich syn Tijmen Verver. Pod jeho vedením došlo k restrukturalizaci provozních aktivit a koncentrace aktivit se přesunula na celoevropský export květinových cibulí pro veřejné zelené plochy a zahrady. Dnes má společnost Verver Export aktivity v 10 evropských zemích: Francie, Německo, Švýcarsko, Belgie, Luxembursko, Dánsko, Švédsko, Norsko, Česká republika a Slovensko.

Základní hodnoty

Základními hodnotami společnosti Verver Export jsou:
- vysoká kvalita; nejlepší květinové cibule
- originální, pečlivě sestavené směsi
- technické know-how
- více než 50leté zkušenosti
- estetická hodnota, koncepty vytvořené vlastním kreativním týmem
- spolehlivý partner
- inovativní: sortiment a (budoucí) šance
- pozornost pro naše zákazníky, regionální kontakty pro návštěvy zákazníků na místě
- vytvoření komunity; think and dream green!

 

Máte dotaz? Kontaktujte Verver Export.
Napište nám Verver Export
*