zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Mechanizované sázení

Jak strojem zasadit cibuloviny do zelené plochy, v tom má  Verver Export mnohaleté zkušenosti. Květinové cibule jsou zasazeny pod travní drn našimi stroji řízenými zkušenými operátory. Těžko najdete jinde větší zručnost, přesnost a současně rychlost!


Stručně zde pro vás shrneme přednosti mechanizované výsadby květinových cibulek:


1. Úspora pracovní síly

Všichni víme, že ruční výsadba velkého množství květinových cibulí je dlouhý proces. A náklady na pracovní sílu jsou čím dál vyšší! Sázecí stroj Verver Export se staví čelem tomuto problému: 40.000 cibulí vysadí za půl dne, 100.000 cibulí vysadí v jednom dni. (Samozřejmě v závislosti na obvodu cibulí - s malými cibulkami se tato čísla mohou ztrojnásobit.)

 

2. Investice na několik let

Všechny naše směsi květinových cibulí (sady pro mechanizovanou výsadbu) jsou pečlivě sestavené. Úspěšně pokvetou po mnoho let. Při uvědomění si této mnohaleté kontinuity je cena za metr čtvereční nízká. Pro každou směs uvádíme počet let, které vám zajistí barevné jaro.

 

3. Nízké nároky na údržbu

Naše koberce cibulových květin vyžadují minimální údržbu. Jakmile květiny zcela odkvetou, můžete začít sekat. A navíc: zvolíte-li směs s dlouhou dobou květu, pravděpodobně ušetříte několik jarních sečí!

 

4. Biodiverzita

Cibulové květiny zvyšují ve veřejné zeleni biologickou rozmanitost. Výběrem vhodných druhů z našeho sortimentu tato výsadba významně přispěje biodiverzitě jako zdroj potravy pro první motýly, včely a jiné opylovače. Ručíme za skutečnou záplavu raných květů, kterou využije nejen užitečný hmyz, ale která také potěší obyvatele a návštěvníky vašeho sídla.

 

5. Odborné poradenství

Náš prodejní tým nabízí diagnózu vašeho pozemku pro výsadbu a je vám vždy k dispozici, aby vám pomohl vybrat správné odrůdy z našeho sortimentu, který neustále vyvíjíme. Využijte našich znalostí a zkušeností, abyste učinili tu nejlepší volbu pro vaši veřejnou zeleň!
Máte dotaz? Kontaktujte Verver Export.
Napište nám Verver Export