zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Předměstí

Pro relaxaci a udržení čistého vzduchu ve městě hraje zeleň, parky a krajnice cest na předměstí a v průmyslových částech sídla důležitou roli.


I v těchto částech města chodí rodiče se svými dětmi na procházku, starší lidé se setkávají na lavičkách v parku, aby se potěšili prvním jarním sluníčkem, a zaměstnanci firem využívají polední pauzy k protažení těla v exteriéru svého pracoviště. Přispějte barevností cibulových květin k tomu, aby měli lidé na jaře veselejší náladu. Protože květiny a zeleň mají vždy pozitivní vliv na lidské rozpoložení.


V příměstských lokalitách jsou možnosti větší než v centru města. Podle možnosti umístění si můžete vybrat mezi jednoletou výsadbou nebo naopak zvolit výsadbu kvetení po dobu několika let. V naší nabídce jsou řady, které se dokonale hodí pro obě použití.


Řady
Verver Export vyvíjí v současné době několik nových květinových sad pro příměstské lokality. Ve své aktuální nabídce však už máme širokou prezentaci pro různé možnosti. Následující řady jsou vám doporučeny odborníky Verver Export:


Směsi pro ruční sázení (Podzim / Léto)

Mechanizované sázení cibulovin (Podzim)

Letní sady - Tram d'Été (Léto)

Sady do květináčů - Happies (Podzim)

Robustní sady – Tram Robuste (Podzim / Léto)

Předpěstované cibuloviny (Léto)

Jednotlivé odrůdy (Podzim / Léto)

Pokud si přejete obdivovat každé jaro explozi barev květů, pak zvolíte jednoletou výsadbu Směsí pro ruční sázení nebo výsadbu Sad do květináčů - Happies. Pokud však dáváte přednost více přirozenému vývoji odehrávajícího se v průběhu let, pak jsou sady cibulovin pro Mechanizované sázení přesně to, co hledáte.


Použití

V okrajových čtvrtích města máte navíc jako tvůrci veřejné zeleně větší možnost realizovat svou představu oživení zelených ploch. Cibuloviny jsou ideální pro vysazení do záhonů v obytných čtvrtích a parcích, na kruhových objezdech – v masivu nebo v nádobách - ale samozřejmě i na krajnicích podél hlavních dopravních tepen vedoucích do centra.

Krajnice cest mohou být osázeny našim sázecím strojem. To vám ušetří nejen mnoho tvrdé práce, ale vaše úsilí bude odměněno výsledkem po 3-5-10 let. Naše směsi pro Mechanizované sázení byly sestaveny tak, aby vám nabídly několikaleté pestré jaro.


Doporučení

Při plánování Mechanizovaného sázení cibulovin podél krajnic hlavních silnic byste měli počítat s úpravou plánu sečení. Je velmi důležité, aby květiny po odkvětu dostaly svůj čas pro přirozené zavadnutí a pro dozrání cibulí. Jen tak bude zaručeno kvetení v následujících letech. Potřebujete-li sekat trávník koncem dubna-počátkem května, pak musíte zvolit rané směsi pro strojové sázení. Pro seznámení se s naším kompletním sortimentem a dalšími tipy si prolistujte náš speciální katalog „Mechanizované sázení“ (Mechanised planting).

Na zelených plochách můžete také vytvořit malé kvetoucí oázy. Vysaďte cibuloviny, které budou naturalizovat v malých parcích. Scilla (Ladoňky), Galanthus (Sněženky) a Eranthis (Talovín) navodí nádherný pocit jara, když vystaví v únoru své barevné koberce kolem kmenů velkých listnatých stromů.

Máte dotaz? Kontaktujte Verver Export.
Napište nám Verver Export