zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Přírodní prostředí

Na okraji města se volná příroda prolíná s upravovanými zelenými plochami. Mnoho těchto krajinářských úprav má přírodní charakter a využívá víceleté rostliny.


V tomto přírodním prostředí je obzvlášť důležité, aby se cibuloviny dobře integrovaly do krajiny mezi stávající vegetaci. Máme na mysli květinové cibule vysazené mezi traviny (podél komunikací, na loukách), květinové záhony s trvalkami lemující zahrady a budovy a podobně. Následující řady jsou doporučeny odborníky Verver Export:


Mechanizované sázení cibulovin (Podzim)

Historické cibuloviny (Podzim)

Robustní sady – Tram Robuste (Podzim / Léto)

Předpěstované cibuloviny (Léto)

Naturalizované odrůdy (Podzim)

Jednotlivé odrůdy (Podzim / Léto)

 


Použití

Venkov a příroda nabízejí květinovým cibulím mnoho prostoru pro jejich výsadbu: lemují silnice a cesty, zdobí parky, zvýrazňují kruhové objezdy ...

Verver Export má ve své nabídce řadu historických květinových cibulí. Tyto původní cibuloviny podtrhují specifický charakter klasických zahrad kolem významných budov nebo u kostelů. Zahrady a historické záhony tak přitahují pozornost již brzy na jaře. A aby ne, když lze mezi květy nalézt takové tulipány, které kvetly už před 400 lety …


Vzhledem k tomu, že všechny tyto cibulové květiny vykvétají několik let po sobě, můžete s nízkou každoroční investicí nabídnout svému městu či obci a milovníkům živých barev dlouhodobě barevné jaro.


Doporučení

Cibuloviny vysazené ve svém přirozeném prostředí kvetou po dobu několika let, ale současně se také množí za pro ně optimálních podmínek. Doporučujeme vysadit Leucojum nebo Camassia na okraj vašeho jezírka v parku. Nebo Hyacinthoides u lesa.

Trávníky a okraje cest, kde během tmavých zimních měsíců vykvete sněženkový nebo šafránový koberec, výrazně oživí vaše prostředí. A každým následujícím rokem tam bude květů více! Pomocí sázecího stroje Verver Export vysadíme rychle velké množství cibulí, abyste se mohli těšit z barevného jara.

Máte dotaz? Kontaktujte Verver Export.
Napište nám Verver Export