zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Nadšení pro květinové kyblíky...

Použijte předpěstované květiny

Kvůli místu je příprava plánů pro umístění velkých květinových kyblíků na veřejných prostranstvích časově velmi náročný úkol. Často slyšíme, že z časových důvodů se každý rok organizuje stále stejný koncept.

 

V hlavní roli letně rozvketlé květinové cibule

S naší obrovskou nabídkou květinových cibulí předpěstovaných v květináčích můžete celkem jednoduše vzbudit zájem veřejnosti a každoročně „ohromit“ s novým květinovým konceptem. Ve většině případů vzbuzují největší zájem právě ty produkty, které nemůžete objednat u každého poskytovatele jednotletých květin. A to nejlepší je: jsou velmi jednoduché na údržbu!

Před několika lety jsme v našich katalozích nabízeli hotové koncepty, ale z důvodu téměř nekonečných variant bylo obtížné uspokojit všechny zákazníky. A proto nyní přenecháváme kombinování Vám.

Cenné tipy

Následující tipy Vám pomohou při vytváření zajímavých kombinací:

1.       Zvolte jednu předpěstovanou cibulovinu jako hlavní květinu pro květinový kyblík. Většinou jsouo větší a markantnější. Doporučujeme Vám například krásné jiřiny nebo kanu.

2.       Při výběru kombinací kvetoucích květin a doplňkových rostlin vyhledávejte kontrassty mezi květy a listy.

3.       Kombinováním rozdílných výšek a šířek bude výsledný efekt zajímavější.

4.       Dalším železným pravidlem je: zasaďte vždy jednu nebo tři květiny jednoho druhu.

5.       Klidně kombinujte krátce kvetoucí květiny s druhy, které kvetou delší dobu – kompozice bude dynamičtější a příjemnější.

6.       A co se týká barev: volte intuitivně! Vkus je přece individuální záležitost.