zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

„Tajemství“ směsi společnosti Verver Export

Naše tajemství

Společnost Verver Export se vyznačuje nabídkou nejrůznějších směsí pro veřejné a poloveřejné zelené plochy a proto si zákazníci mohou snadněji vybrat, která se nejlépe hodí do jejich obce, města nebo do parku. Puzzle, které vznikne složením takové směsi je vždy výzvou, protože nabídka jarních cibulovin je obrovská a lze sestavit nekonečné množství variant.

Rozhodující jsou koncepty jako „po sobě následující doby kvetení“, „alternující výšky“ a „po sobě následující barvy a formy“. Vezmeme-li je jako základ, můžeme vytvářet množství nejrůznějších efektů od šarmantně romantických až po svěží a bujné a od vícebarevných klasických až po spíše minimalisticky moderní.

Lví podíl v těchto směsích mají cibule kvetoucí dříve nebo později na jaře. Společnost Verver Export ale nabízí i tipy pro doplňkovou jarní sadbu ve formě sezónních květin jako jsou macešky, chejr a pomněnky, které doplňují celkový obraz a vytváří ze směsi Verver skutečnou pastvu pro oči, která vydrží kvetoucí i několik týdnů a po tuto dobu nabízí stále se měnící, překvapivé pohledy.