zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Role tulipánu ve směsi

Tulipán nesmí chybět!

Tulipány propůjčí kombinaci s nejrůznějšími cibulovinami často nečekané barevné nuance. U mnoha druhů cibulovin jsou nejvýraznějšími barevnými tóny žlutá, modrá a fialová společně s bílou. A právě tulipány dodávají květinovým záhonům neobyčejný nádech.

Společnost Verver Export má exkluzivně ve své nabídce nové druhy vyšlechtěných tulipánů, které naši pěstitelé připravují výhradně pro naše zákazníky. V prvních letech, kdy ještě nemáme k dispozici takové množství cibulek těchto nových druhů, se používají především k vytváření speciálních směsí. Vytvořením nových variací s ohledem na barvu, tvar a dobu květu pověřujeme designérku Jacqueline van der Kloetovou, což může být vzhledem ke 120 různým druhům směsí cibulovin v našem Katalog Směsi velkým oříškem!

 

Co neznám, to nechci?

Heslo „co neznám, to nechci“ se v žádném případě netýká směsí druhů cibulovin společnosti Verver Export. Mnoho našich zákazníků vyzkouší každoročně nové kompozice z katalogu, protože vědí, že to je ten rozhodující rozdíl v měnícím se osevu.

V letošním létě jsme například pozorovali skvělý start směsi „Amazing Angélique“© v katalogu na rok 2019. Již mnoho tvůrců veřejné zeleně projevilo zájem o tuto teplou směs, které vévodí tulipán „Orange Angélique“, který ještě nelze objednávat jednotlivě.

Jarní záhonky budou zajímavější, jestliže se směs oživí výjimečnými vlastnostmi tulipánu. Dobrým příkladem je směs „Prima Ille-et-Vilaine“©, ve které hraje důležitou roli tulipán „Silverstream“. Tento tulipán je totiž velmi variabilní – od téměř plně červené až k zcela bílé s mnoha variantami mezi tím s krásnými pruhovanými okvětními lístky. Směs působí díky množství bílých květů svěže, a i proto je tento tulipán velmi ceněný. Je to skvělá volba pro místa, kde dochází k částečnému filtrování světla například kvůli holým stromům a keřům.

Tulipán pro zastavení…

Tulipány jsou důvodem, proč lidé zastavují u Vašich zelených kreací ve veřejných prostorách.  Nezvyklé tvary a barvy přitahují pozornost okolojdoucích, kteří v kyticích nabízených v supermarketech nic podobného nenajdou. Společnost Verver Export se specializuje především na nabídku, kterou lze bezproblémově vysazovat venku. Často se jedná o druhy, které se vůbec nehodí pro výsadbu řezaných květů. Veškeré nové tulipány v katalogy Verver Export vybírá pan Tijmen Verver, proto katalogy velmi zřetelně odráží jeho osobní oblibu dvojitých, velmi plných tulipánů!