zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Lilie v kombinaci s jednoletým nebo dvouletým osivem

Vysázejte si léto pomocí mechanizace!

Nedostatek pracovních sil a odborných znalostí patří k nejčastějším problémům, s kterými se potýkají zaměstnavatelé v oblasti zelených ploch. Tento problém motivoval firmu Verver Export k hledání řešení, jako je například mechanizované sázení letních cibulovin.

 

Lilie v kombinaci s jednoletým nebo dvouletým osivem

Lilie jsou výhodné díky své robustnosti, rustikálnosti a velké paletě barev. Značnou nevýhodou je ale doba po odkvětu, kdy lilie před svým zvadnutím žloutnou. Jestliže lilie zkombinujete s jednoletými a dvouletými rostlinami, zakryjí odkvétající květy lilií barevné květy rostlin kvetoucích především v druhé polovině léta. Toto osivo klíčí jednoduše v našich pěstírnách a vytváří perfektní letní louku již v tom samém létě. Osivo víceletých rostlin není tak rychle rostoucí a proto by po barevné nádheře lilií působilo trochu fádně. Naši zákazníci mohou samozřejmě kdykoliv smíchat jednoleté osivo s víceletým.

Nechte se inspirovat výsledky Vašich kolegů!

A to ještě není všechno!

Benoit objasňuje nejrůznější možnosti mechanizovaného sázení letniček, které Vám můžeme nabídnout:

Protože máme k dispozici nejrůznější moderní stroje, neomezuje se mechanizované sázení pouze na cibule lilií. Sázet lze také cibule šuškardy, gladiol, kosatců, snědků, a dokonce i jiřin. A co se týká výhledů na krásné květy, mají pro Vás letní cibuloviny ještě spoustu překvapení.