zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Jiřiny rozezvučí zelené plochy

Alfa Zulu

Řada jiřin Alfa Zulu s jednoduchými květy se pěstuje biologickým způsobem a prodává výhradně prostřednictvím společnosti Verver Export. Jiřiny jsou na zelených plochách důležitým zdrojem pylu a nektaru pro hmyz.

Jedinečný sortiment

Od doby, kdy jsou na výběr jiřiny z celého světa, se zpravidla vyřazují ty s otevřenými (jednoduchými) květy. Pro své květy nejsou považovány za pravé jiřiny. Tijmen Verver již několik let osobně sbírá tyto „nejkrásnější vady“ přírody a pěstitelů, protože právě tyto květy v létě a v pozdním létě zvláště podporují biologickou rozmanitost.

  

Naše nabídka jiřin Alfa Zulu je nyní v katalogu kompletní v tom smyslu, že každé písmeno abeceby má svou jiřinu. Tyto jiřiny jsou ve sklenících Verver Export biologicky množeny. Možná i vy se nyní rozhodujete pro vyzkoušení konceptu Bee Wise na svých zelených plochách.

Veškeré informace k tomuto tématu najdete v novém katalogu letních sad a preferovaných odrůd!

Pěkná škála barev

Tato řada zahrnuje pěknou škálu barev s mnoha pastelovými tóny, ale i živé a výrazné barvy. Kombinací s jednoletými nebo víceletými rostlinami lze stále znovu vytvářet překvapivé kompozice. Tyto jiřiny jsou extrémně odolné a daří se jim stále i při méně častém odstřihávání zvadlých květů. Díky tomu jsou velmi vhodné k použití na veřejných zelených plochách.

Chtěli byste i vy být letos v létě očarováni našimi jiřinami Bee Wise?

Přejeme vám pro tento zimní měsíc mnoho zábavy při plánování. Vstříc pestrému jaru!