zavřít

Pokročilé vyhledávání 

Aktuální výběr

Oblast
Sezóna
Productline

Zrušit

Letní výsadba k okamžitému použití

Dobrý začátek je polovinou úspěchu

Letní sady jsou hotovými letními záhony včetně plánu výsadby. Koncepty se dodávají v květináčích v době bezprostředně po třech ledových mužích. Ihned při dodání je důležité zkontrolovat, zda bylo dodáno vše. Jeden koncept se vejde na jednu polici dřevěného regálu, kterou vyloží přepravce. Každý květináč je opatřen číslem, které naleznete i v plánu výsadby. Dále je důležité, abyste po doručení a před výsadbou rostliny ještě zalili.

  

Voda a hnojivo jsou velmi důležité

Předtím než rostliny zasadíte do půdy, doporučujeme vám, abyste do záhonu hráběmi zapracovali hnojivo, které je součástí dodávky. Toto hnojivo působí až do poloviny léta a má rovněž schopnost zadržovat vodu. Rostliny po zasazení řádně zalijte.

V prvních pár týdnech se záhon musí ještě růstem spojit. Plevel pak ještě dostává šanci se rozvinout. Zbavte se ho dřív, než se stane konkurencí. V závislosti na teplotě a srážkách je především na začátku růstu důležité, aby rostliny měly pro svůj vývin dostatek vlhkosti. Pozor: Příliš mnoho vody není pro mnohé z těchto téměř tropických rostlin dobré!

V létě společně propůjčíme barvu veřejným zeleným plochám.